Co nám brání prožívat to, co chceme? Proč si šlapeme po štěstí a sabotujeme sami sebe? Ho´oponopno na to má jednoznačnou odpověď: Jsou to všechny ty vzpomínky a programy v naší hlavě. „Je potřeba je všechny pustit, sjednotit se s Bohem, jinými slovy, dostat se do nulového bodu,“ píše Joe Vitale v mezinárodním Ho´oponopono bestselleru Na nule.

Jsem psycholog a po dobu takřka čtyř let jsem, podobně jako známý havajský psycholog Hew Len, pracoval v psychiatrické léčebně (i když v té době jsem Ho´oponopono ještě nepraktikoval). Co nabízím mimořádně jenom tyto prázdniny (15. 7. – 31. 8.), je kombinace individuálního semináře a psychologické konzultace. Dva v jednom 🙂

Někdo spíše dychtí po nových informacích, „aha“ momentech a technikách, které fungují a mění život k nepoznání. Jiný má vyloženě osobní problém a spíše si přeje dopodrobna rozebrat svou situaci s odborníkem více do hloubky. Toto léto máte možnost zkombinovat obě možnosti dohromady.

Na svých třech veřejných seminářích (Nekompromisní štěstí, Sebevědomí a Šťastné vztahy) paradoxně o Ho´oponopono takřka nemluvím, protože mají ducha Ho´oponopono již přímo v sobě. Místo toho jako přidanou hodnotu účastníkům ukazuji, jak s nadčasovými principy Ho´oponopono jako je vděčnost, láska nebo odpuštění pracovat v každodenním životě. A pochopitelně, protože jsem měl možnost zažít Hew Lena sám před léty v ČR na semináři osobně, rád účastníkům na veškeré jejich případné dotazy ohledně Ho´oponopono odpovídám. Ho´oponopono miluji – jak píši v článku Jak si zamilovat Ho´oponopono, dostat se do nulového stavu a nechat realitu pracovat ve svůj prospěch.

O čem je tedy individuální seminář?

 • Dozvíte se, jak zmnohonásobit vděčnost ve svém životě.
 • Naučíte se, jak pracovat s negativními životními situacemi, a jak si navzdory nim udržet vnitřní klid a mír.
 • Jak být šťastný už teď a směřovat ke splnění svých přání.
 • Jak být v souladu se Zdrojem.
 • Probereme vědou ověřené postupy i duchovní vychytávky, jak v životě dělat úspěšně změny. Jak si věřit a nebát se jít za hlasem svého srdce.
 • Vytvoříte si novou, optimálnější verzi sebe sama. Ukážeme si, jak změnou zevnitř můžeme modelovat fyzický vesmír.
 • Čekají Vás nejen informace, ale hlavně příklady ze života a praxe.
 • Dopředu se spolu domluvíme, zda budete chtít seminář zaměřit na vztahy, štěstí či sebevědomí (nebo zda chcete slyšet to nejlepší od všeho). Oproti veřejným seminářům máte možnost mi před zahájením poslat stránku A4 povídání o sobě nebo v bodech, co vás nejvíce zajímá. Díky tomu se na Vás mohu lépe naladit už před samotnou konzultací a urychlí to celý proces.
 • Libovolně dlouhou část kurzu můžete využít na osobní otázky – klidně i přímo k samotnému Ho´oponopono. Měl jsem účastníky, kteří si přáli individuální kurz zaměřit hlavně na zdraví nebo restart své kariéry/hledání poslání (jak zjistit, co vlastně chci)/finance. I to je možné 🙂

Individuální seminář může absolvovat jen velmi malé množství účastníků, a pokud se nestane nic mimořádného, tak jenom toto léto. Díky coronavirové situaci jsem se už dříve rozhodl nepořádat tyto prázdniny, až na jednu výjimku, veřejné kurzy. Mám na to tedy na jednu stranu letos prostor, ale chápejte – zároveň jsou prázdniny 🙂 Takže maximálně jeden účastník denně, a to jen v některé dny.

Co říkají o seminářích a konzultacích jejich absolventi?

„U Jirky jsem absolvovala všechny jeho skupinové semináře, ten o štěstí dokonce dvakrát. Protože jsem se po jeho seminářích cítila vždy pár dní doslova šťastně, uvolněně a radostně, domluvila jsem si s ním i osobní, individuální konzultaci. Dostala jsem od něj pozitivní náhled na situaci, kterou jsem řešila. Některé metody, které jsem se dověděla, mám od té doby často na mysli v běžném životě – např. buď spokojený s tím, co máš a chtěj víc :-)) Jirku vřele doporučuji :-))“

(Daniela Mužíková)

„Po semináři Enjoying – nekompromisní štěstí v životě jsem asi tři týdny byla jak na drogách 🙂 Při každodenní aplikaci jsem se cítila opravdu báječně, a i když mi rauš nevydržel věčně, tak už dnes vím, jak to udělat, abych se kdykoliv během dne cítila lépe.“

(Alexandra) 

„Osobní konzultace s Jirkou mi přinesly nadhled a pomohly ujasnit si své hodnoty, cíle a cestu k nim.“

(Míša S.)

 „Semináře s Jirkou jsou plné nejen jeho skvělého humoru, ale i spousty užitečných informací a uvědomění. Moc si je užívám a naplňují moje dny.“

(Adéla Chytilová)

Mgr. Jiří Hamerský je vystudovaný psycholog, který několik let působil v opavské psychiatrické léčebně, účastnil se výcviku v terapii zaměřené na klienta. Poznatky z klasické psychologie skloubil se svým životním poznáním a duchovním hledáním. Je autorem úspěšné knihy Sedm poselství, mimo poradenství v oblasti psychologie a osobního růstu vede úspěšné a hojně navštěvované semináře.

Kdy a kde se můžeme potkat?

Kdykoliv od 15. 7. do 31. 8. 2020, bude-li na daný den v době vaší objednávky ještě volný termín. Přesný čas si spolu dohodneme emailem nebo po telefonu. Možné jsou všední dny i víkendy. Dopoledne, odpoledne i večer.

Semináře a konzultace probíhají v Brně nebo on-line po Skypu či telefonicky. Pro dva nejrychlejší jsou každý měsíc dva termíny v Praze (jiná místa v ČR a SR jen zcela výjimečně po domluvě).

Objednávka

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Seminář je vhodný od 15 let a není určen duševně nemocným lidem.

Individuální seminář Ho´oponopono s možností konzultace (3 hodiny) 

Cena 2500 Kč

Tento seminář/konzutaci je možno absolvovat i s někým koho dobře znáte – např. s kamarádkou, manželem (-kou), partnerem (-kou) atd. Cena za pár činí 4000 kč, za celou trojici 5400 Kč.

 

  Mám zájem o počet míst

  Jméno a příjmení

  Email

  Telefon

  Město

  Chcete nám ještě něco vzkázat?