Setkání 2010Pro všechny zájemce, kteří nám píši s žádosti o osobní setkání, obrací se na nás s žádostmi o informace ohledně probíhajících akcí s tématikou Ho´oponopono máme dobrou zprávu – již nyní chystáme víkendovou akci, předběžně plánovanou na leden – únor blížícího se roku 2010.

Abychom mohli vyhovět co možná největšímu počtu zájemců, není ještě v současné době stanoven pevný termín akce, ani místo konání, které bude uzpůsobeno vašim možnostem a požadavkům. Na konci tohoto příspěvku naleznete krátký formulář pro předběžnou a nezávaznou registraci, kde sami můžete navrhnout termín konání a místo (preferovaný kraj pro konání akce). Z došlých předregistrací vyhodnotíme nejvhodnější termín a místo setkání, všichni předběžní zájemci budou včas informováni emailem a také prostřednictvím těchto stránek.

Ho´oponopono víkend 2010 – na co se můžete těšit

1. Setkání  lidí dobré vůle, hledajících trvalý klid a mír
2. Zkušenosti s Ho´oponopono v každodenním životě
3. Společná noční meditace a harmonizace těla i duše
4. Koncert – Tibetské zpívající mísy (úžasný relaxační a vibrační zážitek)
5. Diskuze o setkání s Hew Lenem
6. Celý víkend nabitý pozitivní energií, poznáváním nových a úžasných lidí a to vše v nádherné zimní přírodě 🙂

Cena víkendové akce bude stanovena po upřesnění termínu a místa konání, bude zahrnovat ubytování, stravu (vynikající vegetariánskou) a veškerý program a zázemí.

Aktualizováno: Nejedná se o seminář, vzdělávací akci o Ho´oponopono apod., ale o setkání lidí, které nadchla myšlenka a kouzlo havajské „léčebné“ metody, lidí, kteří by si rádi vyměnili své zkušenosti a zážitky, poznali nové přátele a užili si víkendové dny naplněné láskou, pohodou, klidem a harmonií. Všem zájemcům o semináře a akce vzdělávacího typu – informace o seminářích naleznete na stránkách moana academy – zde.

Pevně věřím, že se nám všem podaří prožít krásný a nezapomenutelný zimní víkend  plný poznání, s výměnou vlastních zkušeností, vzájemné motivace a načerpání tolik potřebné pozitivní energie. Všechny předběžné zájemce prosím o vyplnění formuláře, jedná se o NEZÁVAZNOU předregistraci, do kolonky poznámky můžete uvést nejen upřesňující návrhy k termínu a místu konání akce, ale také vaše náměty, nápady a připomínky.

Nekonečný klid a mír ve vás.

Michal

Aktualizováno 15.02.2010

Bohužel z časových důvodů se nepodaří setkání uspořádat v předpokládaných termínech, nejdříve až ve II. nebo III. čtvrtletí roku 2010. V současné době intenzivně pracujeme na vydání nové knihy, která by se na pulty měla dostat koncem března 2010. Děkujeme za pochopení a věříme, že se letos všichni sejdeme a prožijeme úžasný víkend.

Michal.

Máte svůj názor? Napište ho!

komentářů