Aloha,

Auntie Ana miluje život a miluje lidi. Ví, jak sdílet chvíle radostné i chvíle osobních výzev, ví, jak pomoci druhému v těžších situacích. Všichni potřebujeme lásku. Láska je síla, díky které můžeme harmonizovat a vyléčit sami sebe a také pomoci druhým. Síla se násobí, jsme-li spolu, sdílíme-li spolu, vytváříme společný kruh.

Auntie Ana sdědila svůj dar po svých havajských předcích, a také po dědečkovi Josephovi Kapihe, který pochází z kmene Hopi Indiánů. Předpověděl zrušení dřívějšího kapu systému – uvalení tabu na původní havajské učení. Uncle Joseph Kapihe předal Aně veškeré své vědění, včetně techniky masáže Lomi Lomi. Ana je tedy jedinečným spojením havajského tradičního učení a původní indiánské moudrosti. Auntie Ana žila také v japonském klášteře, prošla Sufi zasvěcením, ovládá Jaj-Do – techniku japonského meče a vyučuje Judo. Auntie Ana je velmi praktická, zemitá žena, plná osobitého humoru, lehkosti, hravosti, hlubokého vhledu, moudrosti a především velké úcty k životu. Vše, co Auntie Ana s námi bude sdílet, využijeme v našem každodenním životě. Připravili jsme pro vás 3 různě zaměřené skupiny ve třech vybraných lokalitách. Všechny 3 lokality jsou vyjímečné svým pracovním prostředím. Při pěkném počasí upřednostníme výuku v zahradách tak, jak je to běžné na Havaji. Při nepříznivém počasí máme připraveny prostorné čisté interiéry.

Setkání I – Zasvěcení do havajského tradičního učení

18.-21.6.2009, začínáme ve čtvrtek v 18.00, končíme nedělním obědem. Možnost zůstat na večerní slunovratový oheň.

  • technika Ho’oponopono – společné setkání lidí za účelem vzájemné podpory při hledání a nalezení příčiny konflitků, ne-moci a disharmonických vztahů, jejich pochopení a léčení
  • tradiční havajské techniky a meditace
  • večerní klasická sauna

Místo: Dům jógy v Hlavici, Hlavice 15, Všelibice, www.joga-hlavice.cz
Ubytování: v 4-6ti lůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou
Strava: kvalitní lehká vegetariánská strava, čerstvé ovoce a zelenina; v objektu se nachází čajovna
Vezměte si s sebou: 2 prostěradla a 2 ručníky pro masáže, růžový masážní olej nebo olej tiaré (gardénie), pohodlné oblečení, karimatku, deku.
Cena: 6.300,- Kč
Přihlášku pošlete na email moana@aloha-oe.com

Setkání II – Intenzivní očistný a prožitkový týden s technikou Ho’oponopono a masážemi Lomi Lomi, zakončený indiánskou Hopi saunou

23.- 28.6.2009, začínáme v úterý v 18.00, končíme nedělním obědem
Místo: Art Residence MeetingInZdonov, 31 Zdonov, Teplice nad Metují, Adršpach
Ubytování: ve společných místnostech ve vlastním spacáku
Strava: kvalitní lehká vegetariánská strava, čerstvé ovoce a zelenina
Vezměte si s sebou: 2 prostěradla, 2 ručníky, růžový masážní olej nebo olej tiaré (gardénie), karimatku, pohodlné oblečení, deku, spacák, přikrývky.
Cena: 8.500,- Kč
Přihlášku pošlete na email moana@aloha-oe.com

Setkání III – Intenzivní 4denní program výuky tradičních havajských masáží Lomi Lomi v luxusním prostředí Rezidence Shanti

2.-5.7.2009, , čtvrtek 18.00 – neděle 18.00
Místo: Rezidence Shanti, Rokytno 32, Rokytnice nad Jizerou, www.residenceshanti.cz
Ubytování: Luxusní designové suites
Kvalitní strava v havajském stylu
Počet míst omezen!
Cena: 12.800,- Kč
Přihlášku pošlete na email moana@aloha-oe.com

Původní obyvatelé Havaje jsou v silném souznění se svým rodem a přírodou, která je obklopuje. Stejně jako oceán, nebe a země jsou v neustálém spojení, tak i původní obyvatelé se cítí být nedílnou součástí koloběhu života, živlů a generací předků. Havajští kahunové (mistři) si své žáky vybírali. Ti přicházeli k mistrům, a někdy také museli několik let čekat, než byli přijati. Pokud se budeme chtít dovědět o moudrosti starých kahunů více, je potřeba, abychom při našem setkání nezapomněli na vzájemnou úctu, bdělost a pozornost.

Těšíme se na vás
Malamopono Leela a Bára

Informační leták ke stažení zde.

Máte svůj názor? Napište ho!

komentářů