Prožívejte nekompromisní štěstí v životě

Možná máte pocit, že vám něco chybí. Možná jsme nespokojení a kolikrát ani netušíte proč. Jindy naopak víte moc dobře, co je váš největší problém a jste z toho už zcela unavení. Pravděpodobně ne vše, co se děje, jde podle vašich představ.

Nejsme tady proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili, a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu.

V životě usilujeme vědomě i nevědomě o pocit štěstí. Chceme nalézt lásku svého života, dělat práci, která nás bude naplňovat a zároveň nás uživí a zabezpečí, toužíme realizovat své sny a naplno využívat svůj potenciál.

Většina z nás prožívá štěstí podmíněně – budu šťastný, až naleznu svého partnera, budu se cítit jistý, až budu mít stabilní zaměstnání, až se změní vláda, zvýší důchody apod. Naše štěstí je naší volbou – buď se můžeme naučit mít rádi to, co máme, nebo se snažit dostat tam, kde být chceme.

Před několika lety jsem poznal na prvním Ho´oponopono semináři člověka, který o štěstí a neštěstí ví více, něž kdokoli z nás. Několik let pracoval jako psycholog s pacienty v opavské psychiatrické léčebně. S bolestí, utrpením a nenaplněnými sny se setkával s denní pravidelností. Jmenuje se Jiří Hamerský a dodnes jsme přáteli.

Málokdy narazíte na člověka s konvenčním psychologickým vzděláním a tak vysokým nadhledem nad zákonitostmi života. Jiří dokázal propojit své praktické psychologické zkušenosti s filosofiemi a východními naukami, zákonem přitažlivosti a tajemstvím Ho´oponopono. To vše dalo základ Enjoyingu, což by se dalo volně přeložit jako „radování se ze života“. Jiří to rád popisuje jako „nekompromisní životní štěstí“.

Pokud je i vaší filosofií štěstí, radostný a naplněný život, chcete se naučit směřovat ke svým snům, přijměte moje pozvání na cyklus seminářů „Nekompromisní štěstí v životě“, který odstartuje 24.3.2012 v Ostravě a bude následně pokračovat v Brně a Praze.

Veškeré další informace o chystaném semináři pod záštitou Ho´oponopono.cz naleznete zde: https://hooponopono.cz/akce-a-seminare/

Těšíme se na osobní setkání.

Máte svůj názor? Napište ho!

komentářů