Nový „šílený“ způsob, jak zvýšit prodej

— Dr. Joe Vitale —

www.mrfire.com

V své nové knize Svět bez hranic píši o neobvyklém terapeutovi, který uzdravil celé oddělení duševně nemocných kriminálníků, aniž by viděl kteréhokoliv z nich.

Jeho léčebnou metodu jsem se naučil. Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních.

Je to zvláštní, ale když se postaráte o své vlastní problémy, zmizí i u jiných lidí.

Vše spočívá v tom, že láskou odsunete problémy pryč. Děláte to tak, že neustále opakujete „miluji tě“ a ještě několik dalších prohlášení. Praktikuji to dva roky a můj život je ohromný. Žiji téměř v každém okamžiku ve stavu blaženosti.

Jakmile jsem se o této metodě dozvěděl, začal jsem ji kromě nemocí používat i na jiné věci. Jelikož jsem praktický metafyzik a podnikatel, chtěl jsem zjistit, zdali by tato šílená metoda fungovala na prodej a jiné záležitosti.

Kdykoliv jsem napsal článek – jako například tento – poslal jsem do něj lásku.

Kdykoliv jsem napsal další knihu – jako můj nový Svět bez hranic – v duchu jsem opakoval „Miluji tě“.

Pak jsem si všiml, že moje emaily a články se dostaly k milionům lidí, kteří je četli.

A moje kniha Svět bez hranic se stala bestsellerem na Amazon.com šest měsíců před vydáním.

Se zkouškami jsem pokračoval. Protože jsem chtěl mít jistotu, že tato metoda funguje pro ostatní a ne jenom pro mě, naučil jsem ji své blízké přátele.

Bill Hibbler, spoluautor knihy Meet and Grow Rich, byl skeptický. Vypůjčil si však rukopis knihy Svět bez hranic ještě před tím než vyšla, přečetl jej a začal milovat své produkty a seznam odběratelů.

Zde je to, co řekl: „Prodej ve dnech 1.-4. ledna byl o 41,39 % vyšší než ve dnech 1.-4. prosince a přitom jsem v té době nerozesílal upoutávky, ani nedělal jakoukoliv propagaci. Pouze jsem se čistil, zatímco jsem celý den četl tvoji knihu.“

Bill mi dále řekl, že stoupl i prodej ze stránky http://create-ultimate-ebooks.com, kterou vůbec nepropagoval.

Jak je to možné? Jak může „čištění“ sebe sama mantrou „miluji tě“ učinit rozdíl v prodeji?

Zdá se, že „vně“ nic neexistuje. Celý svět je projekcí toho, co cítím uvnitř.

Takže, pokud cítíte lásku, budete přitahovat lásku. Protože láska obsahuje vděčnost, budete přitahovat více věcí, za které budete vděčni. To je podstatou mé knihy The Attractor Factor a samozřejmě filmu Tajemství.

Dostanete to, co cítíte. To je vše.

V srdci chcete cítit lásku. To chtějí všichni. Když si v duchu říkáte „miluji tě“, čistíte se a vyzařujete energii, kterou ostatní cítí.

Výsledek: zvýšení prodeje.

Stále jste skeptičtí?

Podívejte se na to takhle: I kdyby se vám celý tento způsob jevil jako naprosto šílený, co zlého se může stát, když si při telefonování, psaní emailů, přednášení a jiných denních činnostech budete v duchu opakovat „miluji tě“?

Kdyby nic jiného, budete se cítit lépe.

Zkuste to a uvidíte.

Mimochodem, „miluji vás“.

*************************************************

Dr. Joe Vitale je autorem příliš mnoha knih, aby zde byly všechny uvedeny, včetně bestsellerů The Attractor Factor, Life’s Missing Instruction Manual a Svět bez hranic. Je také jednou z hvězd populárního filmu The Secret. Jeho hlavní stránka je www.MrFire.com.

© Copyright 2007, Joe Vitale

Poznámka: Tento článek můžete přeposlat komukoliv, můžete jej zveřejnit v diskuzních fórech, vytisknout v jakékoliv publikaci pokud poselství zůstane nezměněné. Děkujeme vám.

Máte svůj názor? Napište ho!

komentářů