Mabel Katz přijede do Prahy

V dubnu navštíví Prahu Mabel Katz, přední autorita na obnovené havajské učení Ho´oponopono. Mabel je mezinárodně uznávaná lektorka, konzultantka, vedoucí seminářů, autorka a spoluautorka nekolika knih.

Mabel Katz je známá jako specialistka na Ho´oponopono pro manažerskou a podnikatelskou oblast. Spolupracuje na společných seminářích s Ihaleakalou Hew Lenem, spoluatorem knihy Svět bez hranic.

Má nezaměnitelně zjednodušující styl a půvab. Ve své poslední knize „The Easist Way“ detailně popisuje jednoduché principy a filosofii učení Ho´oponopono. Česká verze této knihy vyjde u příležitosti její návštěvy v Praze.


Věděli jste, že naše rozhodnutí jsou založena na našem hodnocení, názoru, postoji a očekávání, které byly vytvořeny vzpomínkami z minulosti?

Mabel Katz v České republice

dvoudenní seminář v Praze

10.-11. dubna 2011

Místo konání: Klub Lávka, Novotného Lávka 201/1 Praha 1 (10:00-18:00)

Cena semináře: 6.900.- Kč

Prodej vstupenek: www.vstupenkov.cz, kontaktní tel: 777 264 479

Organizátor: www.maitrea.cz kontaktní tel: 725 783 506

Seminář bude tlumočen do českého jazyka. Prémiově bude na semináři k prodeji nejnovější kniha Mabel Katz „The Easist Way“ přeložená do češtiny.

Počet míst na tomto semináři je omezen, doporučuje vám tedy včasnou rezervaci.

Naše vzpomínky vytváří naše myšlenky a naše myšlenky vytváří naše činy. Tak si vytváříme náš osud.

Ho´oponopono je starodávné havajské učení, aktualizované a upravené pro dnešní svět. V České republice je známé především díky knize Svět bez hranic.

Učí nás rozpouštět vzpomínky, které nám při jejich přehrávání způsobují bloky a problémy. Možnost se naučit tyto bloky a vzpomínky rozpouštět nám umožňuje žít život v rovnováze, klidu a míru.

Je na čase nechat jít to, co nefunguje. Je na čase přestat být režiséry takového osudu, který nechceme.

Ho´oponopono nám umožňuje nalézt nejsnažší cestu ke klidu, míru, hojnosti, zdraví a životní rovnováze a to ve všech oblastech našeho života, pomocí jednoduchého mentálního a fyzického čištění, v procesu pokání, odpuštění a proměny.

Jestliže přijmeme skutečnost, že jsme souhrnem našich myšlenek, emocí, slov a činů a že náš současný život a naše rozhodnutí řídí vzpomínky z minulosti, potom začneme chápat, jak může proces opravování vlastních chyb změnit život nás samých, našich blízkých i celého světa.

Vyřešte své problémy a vydejte se vstříct lásce, štěstí, hojnosti a svým životním snům.

Budete mít možnost sami zakusit, jakou sílu má čištění pomocí Ho´oponopono…

Propagační leták k semináři Ho´oponopono – Tajemství ryzí cesty si můžete stáhnout zde (pravým tlačítkem – uložit jako)

Máte svůj názor? Napište ho!

komentářů